عفت تبریز ماشین بازیکن استقلال تراکتورسازی

عفت: تبریز ماشین بازیکن استقلال تراکتورسازی بازیکن محروم تراکتورسازی ماشین سازی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری تازه رسیدگان تلاش جهت دیده شدن می‌کنند ، تصویر العمل مازیار میری به سخنان سعید روستایی

مازیار میری کارگردان سینمای کشور عزیزمان ایران منشتر شدن متنی به سخنان سعید روستایی تصویر العمل نشان داد.

تازه رسیدگان تلاش جهت دیده شدن می‌کنند ، تصویر العمل مازیار میری به سخنان سعید روستایی

تصویر العمل مازیار میری به سخنان سعید روستایی/ تازه رسیدگان تلاش جهت دیده شدن می کنند

عبارات مهم : تصویر

مازیار میری کارگردان سینمای کشور عزیزمان ایران منشتر شدن متنی به سخنان سعید روستایی تصویر العمل نشان داد.

به گزارش خبرآنلاین، روستایی در حاشیه نشستی که با عنوان فیلم کوتاه برگزار شده است بود، سخنانی را راجع به دستیاران کارگردانان مطرح کرده بود (اینجا)، سخنان روستایی تصویر العمل بعضی از فیلمسازان و همچنین نهادهای صنفی را به همراه داشته است.

مازیار میری از کارگردان مطرح سینمای کشور عزیزمان ایران نیز با نگارش متنی نسبت به این سخنان تصویر العمل نشان داده هست. متن نامه میری که در اختیار خبرآنلاین قرار گرفته به این شرح است:

دوستان محترم دستیار کارگردان که به درستی نام شما را زین بعد باید یاور کارگردان نامید، دوستان عزیزم زیاد خرده نگیرید سرنوشت بدی شده است است.

تازه رسیدگان تلاش جهت دیده شدن می کنند. یک فیلمساز ایتالیایی فیلم کوتاهی ساخته بود از یک بوکسور سبک وزن که در روزگاری با ناداوری مدال گرفته بود و نامش و عکسش فراوان دیده شد و چون آن سال با ناداوری طلا گرفته بود و هیچ وقت دیگر تکرار نشده بود، بعد از سال ها نادیده شدن به سرش فکری زده بود و جهت اینکه دیده شود یک روز در ملآ عام و بر روی رینگ بکس برهنه شده است بود و عکاسان از او تصویر گرفته بودند و فردا تصویر و نامش دوباره تکرار شده است بود در صفحه اول روزنامه ها. نقل این روزهاست که تازه رسیدگان می خواهند دیده شودحتی با حرف های گزاف و بیهوده.

یاوران محترم کارگردان خود و کارگردانان اهل سینما می دانند جایگاه شما را و ما می دانیم که باید بمانیم منتظرتان تا بیایید تا خیابان فکری و وحی فیلمسازی مان بسته نشود. شما همراه همه فیلم های مهم و تأثیرگذار سینما هستید. چنانچه که بسیاری از شما به درستی وارد سینما شده است اید و آینده تان روشن است نه از سر اتفاق مدال طلا می گیرید و نه به راهی متوسل می شوید جهت دیده شدن.

دوستان من، من به شخصه ارج می نهم تمام همکاری ها، همراهی ها و حضور پرثمرتان را در تمام فیلم های سینمای ایران. آنچه شما در این سال ها جهت سینما انجام داده اید با هیچ زبانی از بین بردن شدنی نیست. کاش همه ما بعد از گرفتن مدال طلا چه به حق و چه به ناحق راه آمده و یاوران آن راه را فراموش نکنیم.

سپاسگزارتانم
مازیار میری

تازه رسیدگان تلاش جهت دیده شدن می‌کنند ، تصویر العمل مازیار میری به سخنان سعید روستایی

واژه های کلیدی: تصویر | سینما | سینمای | کارگردان | مازیار میری | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog