عفت تبریز ماشین بازیکن استقلال تراکتورسازی

عفت: تبریز ماشین بازیکن استقلال تراکتورسازی بازیکن محروم تراکتورسازی ماشین سازی

گت بلاگز اخبار حوادث عکس + جاسازی تریاک در سنتور

ماموران گمرک در تازه ترین عملیات مبارزه با مواد مخدر موفق شدند از داخل سنتور، تریاک کشف کنند. 

عکس + جاسازی تریاک در سنتور

جاسازی تریاک در سنتور +عکس

عبارات مهم : ایران

ماموران گمرک در تازه ترین عملیات مبارزه با مواد مخدر موفق شدند از داخل سنتور، تریاک کشف کنند.

به گزارش جام جم آنلاین از گمرک ایران، در این عملیات ماموران گمرک به مقدار دو کیلو گرم تریاک کشف کردند که به نحوه ماهرانه ای در داخل سنتور جاسازی و قاچاقچیان قصد داشتند به صورت بسته پستی این مقدار مواد مخدر را جا به جا کنند. قاچاقچیان این مواد را در داخل جداره یک سنتور جاسازی کرده بودند.

قاچاقچیان بین المللی مواد مخدر بعد از ناکامی در جا به جایی مواد مخدر در داخل دمبیل، کله قند، پاشنه کفش و خرما این بار یک وسیله موسیقی را گزینش کردند ولی با هوشیاری ماموران گمرک امانات پستی فرودگاه امام خمینی (ره) این تکنیک قاچاقچیان هم ناکام ماند.

عکس + جاسازی تریاک در سنتور

هم اکنون تعداد دستگاه های کنترلی در گمرکات سه برابر شده است و علاوه بر این گمرکات کشور در برنامه مبارزه با مواد مخدر به کمک سامانه های الکترونیکی ، اطلاعات محموله ها را رصد و با تحلیل اطلاعات و مدیریت ریسک هوشمند نسبت به شناسایی و برخورد با محموله های پر خطر اقدام می کنند.

ماموران گمرک همچنین از سگ های موادیاب نیز در مبارزه با مواد مخدر استفاده می کنند که در حال حاضر گمرک کشور عزیزمان ایران دارای 21 قلاه سگ مواد یاب است و 21 قلاده دیگر نیز در آخر امسال به این تعداد اضافه خواهد شد.

ماموران گمرک در تازه ترین عملیات مبارزه با مواد مخدر موفق شدند از داخل سنتور، تریاک کشف کنند. 

بنا بر این گزارش، از ابتدای سالجاری تاکنون بیش از 40 تن انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی با هوشیاری ماموران گمرک و به کمک سامانه های الکترونیکی و سگ های مواد مخدریاب گمرک کشور عزیزمان ایران کشف و ضبط شده است است.

فعالیت های گمرک کشور عزیزمان ایران در مبارزه با قاچاق مواد مخدر و کالا طی سالهای اخیر مورد توجه شرکت های بین المللی بوده و بر اساس گزارش دفتر اطلاعات منطقه ای شرکت جهانی گمرک (RILO) گمرک کشور عزیزمان ایران در کشف انواع مواد مخدر رتبه نخست دنیا را کسب کرده است.

واژه های کلیدی: ایران | اطلاعات | قاچاقچیان | گمرک ایران | مبارزه با قاچاق | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog